Türk Kızılayı Ataşehir Şubesi   
 
             
 
 
 
Kan Bağışı Farkındalık Yürüyüşümüz

Türk Kızılayı Ataşehir Şubesi olarak Kan Bağışı için farkındalık yaratma, kan bağışı bilgilendirmesinde bulunmak amacıyla Ataşehir’de yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.

 

“Kan Ver, Hayat Ver”, “Umut Senin Kanında var”, “İyilik Senin Kanında Var”, “Kan Ver Can Ver”  sloganları eşliğinde gerçekleştirilen yaklaşık 2 kilometrelik yürüyüşün ardından Kızılay Ataşehir Şubesi önüne gelen gönüllülerimiz hep birlikte kan bağışını önemine vurgu yaptılar.

 

Ataşehir Kızılay Şube Başkanı Talha Keleş; “Ülkemizde her geçen gün önemi ortaya çıkan kan bağışı ile nice canlar hayata tutunmaktadır. ‘İnsan’ ve ‘Hayat’ kavramının birbirinden ayrılmaz bir bütünlük ifade ettiğine tüm insanlık tanıklık etmektedir. Bizler de Türk Kızılayı Ataşehir Şubesi Yönetimi olarak insanlığa hizmeti bir görev ve onur bilip bu bilinç ve anlayışla çalışmalarımızı kararlılıkla ve azimle sürdürmekteyiz. Türk Kızılayı ailesinin bir parçası olarak kan bağışının önemine dikkat çekmek, nice canları hayata tutundurmak, yardımseverlik ve hoşgörü dokusunu gönüllere işlemek için Kan Bağışı Organizasyonu ve Farkındalık Yürüyüşü etkinliği düzenledik” dedi.

 

Tüm Kızılay Yöneticilerine, Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza ve tüm gönüllülerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Türk Kızılayı Online Bağış Sayfası